The Hobbit: Official Visual Companion 3.0 (ios)

The Hobbit: Official Visual Companion

3.0
The Hobbit: Official Visual Companion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Hobbit: Official Visual Companion, Hobbit üçlemesinin derinine inerek güzel bir 3D render haritayla karşımıza çıkıyor.

The Hobbit: Official Visual Companion, Hobbit üçlemesinin derinine inerek güzel bir 3D render haritayla karşımıza çıkıyor. Üçlemenin içeriğiyle ilgili detaylı kılavuzlara, detaylı karakter analizlerine ve görüntülerine ulaşabiliyoruz. Tolkien hayranlarına orta dünyayı yeniden keşfetme imkanı veren bu uygulamayla mükemmel bir deneyim yaşayacaksınız. 

Warner Bros ve HarperCollins işbirliğiyle Aardman Digital tarafından geliştirilen uygulama birçok özelliğe sahip. Öncelikle 3 boyutlu haritadan bahsetmem gerekiyor. Söz konusu haritada Bilbo Baggins'in elinden tutup bütün orta dünyada gezintiye çıkabilirsiniz. Gezintiniz sırasında Smaug'a rastlayabilir, gittiğiniz yerlerle ilgili uçsuz bucaksız bilgilere ulaşabilirsiniz. Harita gerçek anlamda sizi içine hapsediyor ve çıkmak istemiyorsunuz. 

Uygulamaya girdiğinizde oldukça büyük bir haritanın dışında sizi bekleyen 75'in üzerinde makale ve başka içeriklerde mevcut. Dilerseniz orta dünyadaki yerler ve karakterler hakkında da detaylı bilgilere ulaşabiliyorsunuz. İçerikler görsel anlamda çok iyi desteklenmiş. Hobbit üçlemesine aşinaysanız bilginizi sınamanıza olanak tanıyan testleri de çözebilirsiniz.

208 MB olan uygulamaya App Store üzerinden ücretsiz ulaşabilirsiniz. Eğer ki bir orta dünya tutkunusanız mutlaka öneririm.

YORUMLAR