Timeless

Timeless
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Timeless, iOS mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz pratik ve son derece şık tasarıma sahip bir geri sayım ve kronometre uygulamasıdır.

Timeless, özellikle spor hocaları yada sınava hazırlanan öğrencilerin kullanabileği şık tasarım ve kullanışlı arayüze sahip olan bir geri sayım ve kronometre uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize indirerek yararlanabilirsiniz. Dünyaca ünlü bir uygulama olan Timeless'ın tasarımı ağzınızı açık bırakacak cinsten ve açıkcası bir zamanlama uygulamasından beklenmeyecek kadar üst düzey diyebilirim.

Uygulama yapılan son güncellemeler sayesinde eski versiyonuna göre çok daha hızlı çalışıyor. Bildiğiniz üzere mobil cihazlarımız üzerinde en çok önemsediğimiz konulardan biri hız. Şayet kullandığınız uygulamaların ağır hareket etmesi yada takılması o uygulamadan soğumamıza neden oluyor.

Uygulama sayesinde istediğiniz bir süre belirleyerek geri sayım yapabiliyorsunuz. Örneğin deneme sınavı yapacaksanız kendinize sınav süresi belirleyerek geri sayımı başlatabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinde kronometre de kullanabiliyorsunuz. Üstelik birden fazla kronometreyi aynı ekran üzerinde kullanarak spor dereceleri gibi işlemlerini rahatlıkla sayabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde daha önce kullanmış olduğunuz geri sayımlar kaydedilmektedir. Bir sonraki kullanmak istediğinizde bu geri sayımlar arasından seçerek işlemlerinizi daha hızlı ve pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı ve kontrolleri çok rahat ve basit. Bu nedenle kullanırken herhangi bir problemle karşılaşacağınızı düşünmüyorum.

Sizde hem şık hem de çok özellikli bir geri sayım ve kronometre uygulaması istiyorsanız Timeless'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR