Totsie 1.0.5 (ios)

Totsie

Totsie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Totsie uygulamasıyla bebeklerinizin gelişimlerini eğlenceli yazı ve çıkartma etiketleriyle süsleyerek fotoğraflayabilirsiniz.

Totsie uygulamasını kullanarak iOS cihazlarınızdan bebeğinizin sevimli anlarını eğlenceli ve şık çıkartmalarla birlikte süsleyerek saklayabilirsiniz.

Hamilelik döneminde ve bebeğiniz doğduktan sonra, kalıcı birer hatıra oluşturmak adına kullanabileceğiniz Totsie uygulamasında fotoğraflarınızı süsleyerek harika anılar oluşturabilirsiniz. Hamilelik döneminizde haftalara göre fotoğraf çekilip, fotoğrafın üzerine kaç haftalık olduğunu çeşitli filtreler, yazı fontları ve çıkartmalarla belirtebileceğiniz uygulamada, aynı özellikleri bebeğiniz doğduktan sonra da uygulayabilirsiniz.

Bebeğinizin doğduğu ilk günden itibaren fotoğraflar çekmeye başlayarak anılarınızı biriktirebileceğiniz uygulamada fotoğrafın üzerine dilediğiniz metni yazabiliyorsunuz. Aynı zamanda, ilk güne özel tarih, saat, boy cetveli ve kilo gibi çıkartmaları da ekleyebileceğiniz uygulamada zaman tüneli özelliğiyle bunların hepsini bir arada görebilmeniz mümkün. Birbirinden şık ve sevimli kolajlar oluşturabileceğiniz ve çalışmalarınızı dilediğiniz platformda paylaşabileceğiniz Totsie uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Uygulama özellikleri

  • 1000’den fazla çıkartma
  • Birbirinden şık yazı fontları
  • Sevimli kolajlar
  • Eğlenceli filtreler
  • Zaman tüneli
  • Anıları paylaşabilme

YORUMLAR