Türkçe isimler

Türkçe isimler
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türkçe İsimler uygulamasını kullanarak yeni doğmuş bebeğiniz için güzel ve anlamlı isim alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Türkçe İsimler uygulaması çocuğuna isim koymakta zorlanan çiftlere yardım edebilecek türden bir yapım. Türkçe isimler ve anlamları konusunda çok yönlü ve kapsamlı bir içeriğe sahip olan bu uygulamada dilediğiniz her ismin anlamını ve kökenini bulabilirsiniz.

İsim bir insanın hayatı boyunca taşıyacağı anlamı sembolize eder. Daha sonra değiştirmesi zor olduğu için yeni doğmuş bir bebeğe güzel bir isim koymak çok önemlidir. Sonuçta o çocuk o ismi hayatı boyunca taşıyacak değil mi? Türkçe İsimler uygulamasını kullanarak dilimizde var olan tüm erkek ve kız isimlerine teker teker bakabilir ve anlamlarını öğrenebilirsiniz. Uygulamada ayrıca bu isimlerin kökeni de belirtilmekte. 9000’den fazla isme ve anlama sahip olan uygulama sade bir arayüzle sunulmakta.

Uygulamaya girdikten sonra isimleri cinsiyete göre sıralama şansına sahipsiniz. Tüm isimler alfabetik olarak sıralandığı için saatlerce isim aramak zorunda depilsiniz. Beğendiğiniz bir ismi email yoluyla kendinize veya paylaşmak istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz. Gelişmiş bir arama motoruna sahip olan Türkçe İsimler uyuglamasında isme göre arama da yapabilirsiniz. Gördüğünüz gibi Türkçe İsimler yeni bebek sahibi olmuş çiftlerin isim koyma konusundaki yükünü bir hayli hafifletiyor.