TweetBoost

TweetBoost
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TweetBoost, Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter üzerinde takipçi sayısını arttırmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen başarılı ve kolay kullanıma sahip bir iOS uygulamasıdır.

TweetBoost, Twitter hesabınızın daha fazla kişi tarafından takip edilmesini istiyorsanız kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesidir. Benzer türdeki pek çok uygulamayı son zamanlarda görüyoruz ve sayıları gittikçe artıyor. Sadece Twitter için değil, aynı zamanda Instagram için de benzer türde uygulamalar bulunuyor.

Twitter üzerinde daha popüler olmak ve daha çok kişi tarafından takip edilmek istiyorsanız TweetBoost size bu konuda yardımcı olabilir. Ayrıca sadece takipçi sayısı arttırmak için değil, yeni takipçilerinizi ve sizi takip etmeyi bırakan takipçilerinizi de görüntüleyebiliyorsunuz.

Geniş kapsamlı bir uygulama olmasına rağmen kullanımı son derece rahat olan uygulamanın tasarımı da oldukça modern ve şık. Tasarımı ile gözlere hitap eden uygulamanın işlevleri de çok yararlı. Uygulama ile birden fazla Twitter hesabı arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Bu sayede tüm hesaplarınız için takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Uygulama Twitter'ın API'si ile çalışmaktadır fakat resmi bir Twitter uygulaması değildir. Bu sebepten dolayı bir endişe duymanıza gerke yok çünkü uygulama gayet güvenli ve düzgün çalışıyor.

Takipçi sayısı arttırma, yeni takipçilerinizi ve takip etmeyi bırakanları izleme imkanı sunan TweetBoost uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fakat uygulamayı kullanarak takipçi sayınızı arttırmak için uygulama içi altına ihtiyacınız var. Altınları uygulama içerisinden satın alabilirsiniz. Benzer şekilde hizmet veren uygulaaların hepsi ücretli olduğu için bu uygulamanın da ücretli olması gayet normal. Twitter üzerinde popüler olup yaklaşıp 1000 takipçi kazanmak isterseniz hemen uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR