UltraTube Pro

UltraTube Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UltraTube Pro ile iOS cihazınız üzerinde istediğiniz videoyu seyredebilirsiniz

UltraTube Pro kullanıcılara iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinde YouTube, Vimeo ve Dailymotion siteleri üzerinden video oynatma imkanı sunan bir vizdeo izleme uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarda video yayını yapan internet siteleri üzerinden video seyretmek problem olabiliyor. İşte UltraTube Pro bütün bu problemleri çözebiliyor ve sunduğu ek özelliklerle video seyretme keyfimizi katlıyor.

UltraTube Pro arama konusunda bize büyük bir kolaylık sunuyor. Uygulama aracılığıyla yaptığımız video aramaları her üç video sitesi üzerinde aranıyor ve aradığımız videoya daha çabuk ulaşmamız sağlanıyor. Tek bir arama kutusu kullanarak 3 site üzerinde arama yapmak olduça yaratıcı bir fikir olarak öne çıkmakta.

UltraTube Pro senkronizasyon özelliğine de sahip. Uygulama üzerinden hesabınıza giriş yaptığınızda video oynatma listeleriniz eşitlenmektedir. UltraTube Prooynatma listelerini düzenlemek için de pratik bir çözüm sunuyor. Oynatma listeleri arasında videoları taşıyabilir ve kopyalayabilir, sürükle-bırak yöntemiyle kolayca video oynatma sırasını değiştirebilirsiniz.

UltraTube Pro ileri seviye video oynatma seçeneklerine de sahiptir. Oynatma listelerini tekrar oynatma, rastgele düzende oynatma gibi kullanışlı seçeneklerin yanında videoları seyrederken çalma listelerinize ekleme gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Fakat uygulamanın en kullanışlı özelliklerinden biri arka planda video oynatma seçeneği. Ekranı kapatarak uygulama aracılığıyla video seyredebilmeniz mümkün. UltraTube Pro ile video seyrederken video kalitesini seçebilmeniz de mümkündür. 

 

YORUMLAR