UltraTube

UltraTube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UltraTube ile iOS cihazınız üzerinde video oynatabilirsiniz

UltraTube iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde YouTube, Vimeo ve Dailymotion sitelerinden video oynatmanıza imkan tanıyan bir video izleme uygulamasıdır.

iOS işletim sisteminin yapısı gereği internet siteleri üzerinden video seyretmek her zaman mümkün olamamaktadır. Bu nedenle harici bir video oynatma uygulamasına ihtiyaç duymaktayız. Bu tür bir video oynatma uygulaması olan UltraTube bize dünyanın en popüler 3 video izleme servisi olan YouTube, Vimeo ve Dailymotion üzerinden video seyretme imkanı veriyor. Fakat uygulamayı öne çıkaran sadece video izlemeye imkan vermesi değil. UltraTube ile çalma listeleri oluşturmak, düzenlemek, senkronize etmek, video aramak çok daha kolay bir hale geliyor.

UltraTube her üç video sitesi üzerinde tek seferde arama yapabilmenize imkan veriyor. Uygulama üzerinden yaptığınız video aramalarında üç site üzerindeki bulunan sonuçlar gösteriliyor. Bu sayede aradığınız videoya erişmeniz çok daha kolay hale getiriliyor.

UltraTube ile video listelerinizi farklı cihazlar üzerinde eşlemeniz mümkün. Uygulamaya hesabınız ile giriş yaptığınızda listeleriniz güncelleniyor. Video oynatma listeleri için rastgele oynatma ve yeniden oynatma özelliklerine sahip olan UltraTube çalma listeleri arasında video kopyalama ve taşımaya imkan vermekte. Videoların oynatma sıralarını sürükle-bırak yöntemiyle değiştirebilmeniz de mümkün.

UltraTube ile videoları izlerken çalma listelerinize ekleyebiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri arka planda video izlemenize imkan vermesi. Ekran kilidi üzerinden video oynatmayı yönetebilmeniz mümkün. Video kalitesini değiştirmenize imkan tanıyan UltraTube bu alandaki en iyi uygulamalardan biri.

YORUMLAR