World Clock 1.5 (ios)

World Clock

1.5
World Clock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Clock, iPhone ve iPad için özel olarak geliştirilen ve dünya saatlerini görmenizi sağlayan ücretsiz iOS uygulamasıdır.

World Clock, iPhone ve iPad sahibi kullanıcılar için hazırlanan dünya saatleri görüntüleme uygulamasıdır. Uygulama ile birlikte dünya üzerindeki heryerin saatini anlık olarak kontrol ve takip edebilirsiniz. Farklı saat dilimlerine çalışıyorsanız veya okuyorsanız World Clock size yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulama tamamen ücretsizdir. Uygulama içerisinde ihtiyacınız olan tüm araçlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Online sunucular ile sürekli olarak güncellenen dünya saatleri istediğiniz an uygulama ile erişilebilir durumda ve her zaman doğru saati göstermektedir. Takip etmeniz gereken özel bir saat dilimi olduğunda favorilerinize ekleyerek, cihazınızın ekranına tek dokunuş ile istediğinizde kontrol edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan saat farklı modlarla düzenlenebiliyor. Bu düzenlemeler analog veya dijital saatle seçenekleri ile birlikte renk seçeneklerini barındırıyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonu reklam destekli olduğu için uygulamayı kullanırken zaman zaman reklamlar ile karşılaşabilirsiniz. Fakat uygulamayı yararlı bulmanız ve kullanmaya karar verdiğinizde istediğiniz an uygulamayı pro sürümüne yükselterek reklamlardan kurtulabilirsiniz.

Muhteşem bir şekilde organize edilen uygulama sayesinde tüm dünya üzerinde bulunan bölgelerin saatlerine ekranınıza bir kaç dokunuş yaparak ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın renkleri sizi rahatsız etmemekle birlikte, saat ve tarih formatları internet üzerinden güncellenebilir.

iPhone ve iPad sahibi öğrenci ve çalışanların işine yarayabilecek olan World Clock uygulamasın ücretsiz olarak indirerek bir göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR