Yandex Opera Mini

Yandex Opera Mini
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yandex.Opera Mini uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan en iyi web gezintisi deneyimini elde edebilirsiniz.

Yandex.Opera Mini uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz web tarayıcı uygulamalar arasında yer alıyor ve Yandex'in arama motoru pazarındaki görece güçlü konumundan faydalanıyor. Uygulamanın arayüzü Opera Mini'nin klasik basit ve sade yapısına sahip. Böylece kullanırken herhangi bir şekilde yabancılık çekmeniz ya da zorlanmanız mümkün değil.

Web tarayıcı sahip olduğu mobil veri sıkıştırma teknolojisi sayesinde mobil cihazlarınızdan web sitelerini gezerken kotanızın daha az dolması sağlanıyor ve böylece daha fazla siteyi daha az kota tüketimiyle gezebiliyorsunuz. Opera'nın üzerine eklenmiş olan Yandex deneyimi sayesinde Yandex kullanmayı sevenler de memnun olacaklardır.

Sık kullanılanlar özelliğinin mevcut olması sayesinde en sevdiğiniz web sitelerini favorilere ekleyebiliyor, böylece dilediğiniz an hemen erişim sağlayabiliyorsunuz. Yandex arama özelliğinin yanında hava durumu, haberler, harita, e-posta gibi servislere erişebiliyor, ayrıca ülkemizde de oldukça sık kullanılan Vkontakte ve Odnoklassniki gibi sosyal ağlara da girebiliyorsunuz.

Uygulamanın web gezintileri sırasında herhangi bir performans sıkıntısına sahip olmaması ve web sitelerini düzgün bir şekilde açması sayesinde kullanıcıların beğenecekleri bir web tarayıcı olacaktır. Hem Opera sadeliğini hem de Yandex arama motorunu seviyorsanız kesinlikle denemeden geçmemeniz gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

YORUMLAR