Fragment 1.4.1 (Mac)
Fragment
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,543

  • Üretici

    Mihail Naydenov

Bilgisayarınızda resim ve fotoğrafları görüntülemek için bu kullanımı kolay ve ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz resim görüntüleme programlarına bir alternatif de Fragment programı olarak karşımıza çıkıyor ve hem hızlı çalışan hem de sade arayüze sahip ve pek çok özellik barındıran bu resim gösterici uygulamayı farklı programlar arayanlara önerebilirim. Uygulamanın sahip olduğu özelliklere dilerseniz kısaca bir göz atalım.

Direkt olarak seçtiğiniz resimleri sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanıza olanak tanıyan uygulama aynı zamanda iyi düzenlenmiş arayüzü sayesinde resimlerinizi görüntülerken mümkün olduğunca resime ait alan oluşturmaya çalışıyor. Böylece ekran üzerinde onca özelliğe rağmen gereksiz butonlar görmeniz pek mümkün olmuyor. Bunun yanında daha önce görüntülediğiniz resimlerin geçmişini görmek isterseniz Fragment'ın tarihçe bölümüne göz atmanız yeterli.

Eğer resimlerinizin küçük thumbnail'larını da görmek ister ve böylece açmadan önce önizlemelerine ulaşmak isterseniz yine program arayüzündeki bu özellik sayesinde hızlıca hepsinin hangi fotoğraflar olduğunu görebilirsiniz. Uygulama penceresini yeniden boyutlandırdığınızda görüntünün sürekli olarak tam kaldığınız yerden devam etmesi ise sık sık boyutlandırma yapanların işini kolaylaştıracaktır.

YORUMLAR