PureVPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,837

  • Üretici

    PureVPN

PureVPN uygulaması sayesinde Mac bilgisayarlarınızda zorlanmadan VPN çözümlerine ulaşabilirsiniz.

PureVPN uygulaması, Mac kullanıcılarının cihazlarında deneyebilecekleri ücretsiz VPN uygulamaları arasında yer alıyor ve sahip olduğu bol sunucu ve ülke desteğinin yanında hızlı yapısıyla da kullanılabilir seçeneklerden birisi haline geliyor. Aynı zamanda arayüzünün anlaşılır ve kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış olması sayesinde kullanırken herhangi bir kullanıcının zorluk çekmesi imkansız hale geliyor.

Uygulamanın kurulum adımlarının hızlıca tamamlanmasının ardından VPN servisini hemen aktif hale getirebiliyor ve böylece kişisel gizliliğinizi VPN bağlantısı üzerinden korumaya başlayabiliyorsunuz. VPN başlatıldıktan sonra internet bağlantınız şifreleniyor ve ayrıca verileriniz uygulamanın sunucuları üzerinden size gönderiliyor. Bu sayede hattınıza sızabilecek tehlikeli kişilere engel olabiliyor ve kişisel bilgilerinizin ele geçirilme ihtimalini bertaraf edebiliyorsunuz.

Elbette her VPN uygulamasında olduğu gibi PureVPN Mac sürümünde de engelli veya Türkiye'ye hizmet vermeyen web sitelerine giriş yapma imkanı doğuyor. İlgilendiğiniz web sitesi hangi ülkeye hizmet veriyorsa VPN sunucunuzu o ülkeye geçirebildiğiniz için sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabiliyorsunuz.

Farklı bağlantı protokolleri arasında seçim yapabilme gibi gelişmiş kullanıcılara hitap eden seçenekler de uygulama içerisinde mevcut. Bu sayede kendinize göre özelleştirebileceğiniz bir Vpn deneyimine sahip olabilirsiniz. Uygulamanın farklı Mac sürümleri için farklı kurulumları olduğu için indirme bağlantısına tıklarken kendinize uygun olanı seçmeyi unutmayın.

YORUMLAR