GIFMaker.Me (web)

GIFMaker.Me

GIFMaker.Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GIFMaker.Me ile program kullanmadan GIF animasyonları oluşturabilirsiniz

GIFMaker.Me eğer GIF yapma işi için ücretsiz bir GIF yaratma uygulaması aramaktan ve bulamamaktan şikayetçiyseniz size büyük yardımı dokunabilecek bir programsız GIF oluşturma aracıdır.

İnternet tarayıcınız üzerinden çalışabilen ücretsiz bir web servisi olan GIFMaker.Me GIF oluşturma işlemini saniyeler içerisinde gerçekleştirmenize imkan sağlamakta. Bu araç sayesinde internet bağlantısına ve Adobe Flash Player'a sahip herhangi bir bilgisayar üzerinden kolay bir şekilde GIF animasyonları yaratabiliyorsunuz.

GIFMaker.Me ile GIF yapabilmek için ilk adımda bilgisayarınızdan GIF içerisinde kullanacağınız resimleri seçiyorsunuz. Bu adımdan sonra GIF görselinin boyutunu ve resimler arasındaki geçiş hızını belirleyebiliyorsunuz. GIFMaker.Me'nin en kullanışlı özelliği ise GIF animasyonlarınızı oluşturmadan önce size küçük önizlemelerini gösterebilmesi ve çalışmalarınızın nasıl görüneceği hakkında size önceden fikir verebilmesi.

GIFMaker.Me bilgisayarınızda depoladığınız GIF'leri geriye doğru oynatmanıza ve farklı bir GIF olarak kaydetmenize, GIF'lerin içerisinde yer alan resimleri farklı resim dosyaları olarak kaydetmenize de imkan tanımakta.

YORUMLAR