Address Book Repair Toolbox 1.5.1 (windows)

Address Book Repair Toolbox

Address Book Repair Toolbox
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 2.90 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Address Book Repair Toolbox, Windows adres defterini onararak iletişim kaybolan iletişim bilgilerinizi geri getirebilen yararlı bir yazılım.

Address Book Repair Toolbox, onarım programları ile popüler olan Repair Toolbox firmasının adres defteri onarımı için geliştirmiş olduğu ücretli ve sorunsuz çalışan bir program. Windows Adres Defteri için onarım yapabilen program, WAB formatlı bozuk dosyalarınızı onararak iletişim bilgilerinizi yok olmaktan kurtarıyor.

Daha çok çalışanlara yönelik hazırlanan bu programın demo versiyonunu ücretsiz olarak indirip yararlanabiliyorsunuz. Fakat sürekli kullanım için ücretli versiyonunu satın almanız gerekiyor.

Outlook Express adres defterini kurtarabilen program silinen kişi bilgilerini de geri getirme olanağı sunuyor. Son derece sade bir arayüze sahip olan Address Book Repair Toolbox, oldukça hızlı çalışıyor. Windows 98, XP, Vista ve 7 işletim sistemleri üzerinde uyumlu olarak çalışan yazılımı hemen indirip bozuk olan iletişim bilgileri dosyalarınızı kurtarıp kişi bilgilerini geri getirebilirsiniz.