Adobe InCopy (windows)

Adobe InCopy

Adobe InCopy
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Metin yazarları ve editörlerle birlikte çalışın.

Adobe InCopy, profesyonel bir kelime işlemci. Metin yazarları, editörler ve tasarımcıların eş zamanlı olarak üstünde çalıştığı bir belgede birbirlerinin işlerinin üzerine yazmadan metin stili oluşturmalarına, değişiklikleri takip etmelerine, basit mizanpaj düzenlemeleri yapmalarına imkan veren yazım ve kopya düzenleme yazılımı. Adobe InCopy CS6 ve CC olmak üzere iki farklı sürümü bulunuyor.

Adobe’nin kelime işlemcisi InCopy, Adobe InDesign ile entegre çalışıyor. InDesign, gazeteler ve dergileri de içine alan basılı materyalleri yayınlamak için kullanılırken, InCopy kelime işlemde kulanılıyor. Editörlerin belgeleri yazmasını, düzenlemesini ve tasarlamasını sağlıyor. Yazım denetimi, değişiklikler, kelime sayısı gibi standart kelime işleme özelliklerini içeriyor ve editörlerin tasarım öğelerini görsel olarak denetlemelerin sağlayan çeşitli görüntüleme modlarına sahip. Bunlar; Sayfa formatı oluşturmadan ekran genişliğinde bir metin okumak ve düzenlemek için kullanabileceğiniz Story Mode, sayfa formatı olmadan metni görüntüleyen Galley Mode ve gerçek sayfa tasarım düzenini resimler ve metinlerle gösteren Layout Mode.

Adobe InCopy CS6 sürümde paragraf kenarlıkları ekleme, benzer fontları bulma, gelişmiş font filtreleme, GIF’lerle çalışma, görüntüleri tablolara yerleştirme, sürükle bırak ile tablo düzenleme, hızlı font arama, kolay köprü oluşturma, düzenleme sırasında farklı sayfa görünümleri, Adobe Typekit entegrasyonu gibi önemli özellikler bulunmuyor.

YORUMLAR