Alt-C 1.0.1.952 (windows)

Alt-C

Alt-C
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir verimlilik uygulamasıdır.

Alt-C, Windows 7 ve üzeri bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir verimlilik uygulamasıdır. Basit fakat çok kullanışlı bir uygulama olan Alt-C hepimizin aklına gelen bir düşünceden ortaya çıkmış diyebilirim.

Alt-C gerçekten akıllıca düşünülmüş bir uygulama. Hepimiz bazı durumlarda keşke bilgisayardan direk telefona kopyalama olsa ya da telefondan direk bilgisayar kopyalama olsa diye düşünmüşüzdür. Uygulama tam olarak bunu yapıyor.

Uygulama ile telefonunuzda gördüğünüz bir yazıyı ya da linki kopyalayıp direk olarak bilgisayarınıza yapıştırabiliyor ve bilgisayarınızda gördüğünüz bir yazıyı da kopyalayıp direk olarak telefonunuza yapıştırabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanabilmek için hem Android hem de Windows uygulamasına sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten de kolayca Android uygulamasına ulaşıp indirme şansına da sahipsiniz.

Uygulamayı kullanmak için herhangi bir üyeliğe ya da başka bir şeye gerek yok. İndirir indirmez kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken telefonunuzu bilgisayara eşlemek için Android uygulamasını indirdikten sonra ekranda çıkan kodu bilgisayarınıza girmek.

Kullanması da gayet kolay olan uygulama çok sade tasarlanmış. Gerçekten her yönüyle başarılı olan Alt+C uygulamasını herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR