Anvi Browser Repair Tool 2.0.0 (windows)

Anvi Browser Repair Tool

Anvi Browser Repair Tool
ÜCRETSİZ
İndir 8.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anvi Browser Repair Tool ile internet tarayıcılarınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz

Anvi Browser Repair Tool kullanıcılara tarayıcı temizleme ve anasayfa değiştirme konularında yardımcı olan zengin özellikli bir tarayıcı kurtarma programıdır.

Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir anasayfa değiştirici olan Anvi Browser Repair Tool ile Google Chrome, Internet Explorer ve Mozilla Firefox tarayıcılarınızda yaşadığınız problemleri tek tıklamayla düzeltebiliyor ve tarayıcılarınızın istenmeyen uygulamalar tarafından ele geçirilmesini engelleyebiliyorsunuz.

Bilgisayarımızda kullandığımız internet tarayıcılarının anasayfaları ve varsayılan arama motorları çeşitli tarayıcı eklentileri aracılığıyla veya bilgisayarımıza yüklediğimiz çeşitli programlar yoluyla değiştirilebiliyor. Bu eklenti ve programların bazıları ise sistemden kendilerinin kaldırılmasını engelleyebiliyor ve bir virüs gibi sisteminize yapışabiliyor. İşte bu gibi durumlarda Anvi Browser Repair Tool kullanarak bu tür eklentilerden kurtulabilir, programlar tarafından değiştirilen varsayılan arama motorunuzu ve tarayıcı anasayfanızı istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.

Anvi Browser Repair Tool kullanışlı ek özelliklere de sahip. Anvi Browser Repair Tool'un DNS değiştirme özelliği sayesinde değiştirilen ağ ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca internet geçmişi temizleme özelliğine sahip olan Anvi Browser Repair Tool ziyaret ettiğiniz sayfa geçmişini, dosya indirme geçmişinizi ve tarayıcı çerezlerinizi tek tıklamayla temizleniyor.

Eğer tarayıcınızla ilgili problemler yaşıyorsanız Anvi Browser Repair Tool kesinlikle denemeniz gereken bir program.

ARTILAR

Kolay DNS değiştirme seçeneği

Kolay kullanım, tek tıklamayla problem çözebilme

İnternet geçmişi temizleme

EKSİLER