Autorun Organizer 3.04 (windows)

Autorun Organizer

Autorun Organizer
ÜCRETSİZ
İndir 8.90 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows başlangıcında açılan programları düzenlemek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Windows'un bilgisayarın başlangıcında açılan programları düzenlemek için sunduğu arayüz hem pek çok kullanıcı için oldukça zor bir yapıya sahip, hem de buralarda yapılacak yanlış bir ayar bilgisayarınızın çalışmasını kötü yönde etkileyecektir. Dolayısıyla başlangıç programlarını düzenleyebilmek için biraz daha kullanışlı ve basit bir programa ihtiyaç duyabilirsiniz.

Autorun Organizer tam da bu iş için hazırlanmış programlar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve basit bir arayüze sahip olan program, başlangıç uygulamalarının hemen düzenlenmesine imkan tanıdığı gibi, bu programlar hakkında oldukça detaylı veriler de sunuyor.

Ayrıca, başlangıç programlarının hemen mi, yoksa belli bir gecikme yaşandıktan sonra mı açılmaları gerektiğini belirleyebiliyor, böylece bir anda tüm sisteminize yüklenilmesini engelleyebiliyorsunuz.

Açılış programlarına dair sunulan detay bilgileri şu şekilde:

  • Programın dizin bilgisi
  • Tam adı
  • Başlangıç durumları
  • Gecikme miktarı

Programı kullanırken başlangıç uygulamalarının sıralamalarını da değiştirebilir, yükleme tarihlerine göre sıralayabilir ve böylece tam bir kontrol sağlayabilirsiniz. Windows hizmetlerine dair işlemlerin yer almaması ise Autorun Organizer'ın eksiklikleri arasında sayılabilir.