Autoruns for Windows 13.81 (windows)

Autoruns for Windows

Autoruns for Windows
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Autorun ayarlarınızın daha geniş çaplı olmasını istiyorsanız bu araç ile normal işletim sisteminizin sahip olmadığı ayrıcalıklara kavuşacaksınız.

Microsoft Azure ekibinden bir geliştirici olan Mark Russinovich tarafından geliştirilen Autoruns for Windows isimli bu araç oldukça geniş çaplı bir şekilde başlangıç monitörüne ve otomoatik-başlangıç bilgilerine dair ayrıntıları görüntülemenizi sağlıyor. Sistemi çalıştırdığınızda ve giriş yaptığınızda çalışan programları teker teker listeleyen Autoruns for Windows ile gömülü uygulamalarla kalmayıp yüklemiş olduğunuz üçüncü parti uygulamaları hakkında da bilgi alacaksınız.

Özellikle daha gelişmiş kullanıcılara yönelik bir çalışma ortamı sunan Autoruns for Windows ile bilgisayarın hata analizini daha nitelikli yapabilecek olan kullanıcılar büyük zahmetlere katlanmadan istedikleri bilgileri görüntüleyebilecekleri bir arayüze kavuşacaklar. Muhtemelen aynı anda çalışıyor olan üçüncü parti yürütme dosyalarını gördüğünüzde siz de şaşıracaksınız.

Ücretsiz olarak indirilebilen bu araç kaplamış olduğu yarım megabyte yer ile indirken bile hızına şaşırmanızı sağlayaktır. Bunun başlıca sebebi tasarım için herhangi işlevsiz bir çabanın harcanmamış olması ve klasik windows teması ile bağdaşır olan tasarım dili. Bilgisayar diyagnozu hayatınızın bir parçasıysa bu araç işinize yarayacaktır.

YORUMLAR