Chrome Temam 2.0 (windows)

Chrome Temam

2.0
Chrome Temam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chrome Temam, adından da anlayacağınız üzere Google Chrome tarayıcı kullanıcılarının kendileri içim temalar oluşturmasını sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir eklenti.

Chrome Temam, kendi başınıza 3 adımda Google Chrome temaları oluşturarak hem kullanmanızı hem de diğer kullanıcılar ile paylaşmanızı sağlayan yararlı bir eklenti. Google Chrome tarayıcınızı kişiselleştirme imkanı sunan eklenti sayesinde farklı bir Chrome deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Özellikle iş yada kişisel amaçla Chrome ile çok fazla vakit geçiriyorsanız, bu tür tema değişiklikleri ile Chrome'dan sıkılmanızın önüne geçebilirsiniz. Tarayıcınıza müdehale etme imkanı sunan eklenti, kendi resim ve tasarımlarınızı Chrome'a ekleme fırsatı sunuyor.

Eklenti ile Chroem teması oluşturmak için aşağıdaki 3 adımı sırasıyla uygulamanız gerekiyor:

1) Bilgisayarınızdan bir resim seçerek arkaplan olarak belirleyin. Eklediğiniz resmin boyutunu, yerini ve duruşunu ayarlayabiliyorsunuz.

2) Temanızın geri kalan kısımlarına farklı renkler ile müdehale edebilirsiniz. Sekmeler ve tarayıcınızın diğer bölümlerini kendi sevdiğiniz renkler ile boyamak oldukça keyifli.

3) Oluşturduğunuz temaya bir isim vererek onu Chrome tarayıcınıza kaydedin. Ayrıca bu temayı Google+ hesabınız üzerinden diğer arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Böylece bir çok kişi oluşturduğunuz temaları kullanabiliyor.

Eğer Google Chrome'u herkesten farklı ve çok daha renkli kullanmak istiyorsanız, Chrome Temam eklentisini ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı öneriyorum.

YORUMLAR