ClickyMouse Free Edition 7.6.5 (windows)

ClickyMouse Free Edition

ClickyMouse Free Edition
ÜCRETSİZ
İndir 16.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ClickyMouse Free Edition, farenize farklı eylemler tanımlayarak otomatik makrolar hazırlamanıza olanak tanıyan kullanışlı bir yazılımdır.

ClickyMouse Free Edition, kullanıcıların kendi oluşturacakları makrolar sayesinde farelerinin daha önceden tanımlamış oldukları eylemleri otomatik olarak yerine getirmesini sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

Aynı zamanda kullanıcıların fare veya klavyeleri aracılığıyla kaydedecekleri hareketleri daha sonra otomatik olarak makro haline getirebilen program, kaydedilen tüm işlemleri aynı sırayla tekrar gerçekleştirme yeteneğine sahiptir ve otomatik olarak hazırlanan bu makrolar üzerinde kullanıcıların değişiklik yapabilmesine de izin vermektedir.

Tüm makrolar farklı fare hareketlerine veya kliklerine kolayca atanabilmektedir. Örneğin sol klik, çift klik, fareyi ekranın köşesine hareket ettirme ve çok daha fazlası.

Kullanıcılar tarafından fare veya klavye kullanılarak kaydedilen tüm makroları başarıyla tekrarlayabilen veya taklit edebilen yazılım, farklı makro dilleriyle veya yazılımlarla yazılmış olan daha karışık makroları da çalıştırabilmektedir.

Kaydedeceğiniz fare ve klavye hareketlerini sizin yerinize otomatik olarak tekrarlayacak bir yazılıma ihtiyacınız varsa ClickyMouse Free Edition'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR