Dabel Auto Timer 1.0 (windows)

Dabel Auto Timer

1.0
Dabel Auto Timer
ÜCRETSİZ
İndir 0.45 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dabel Auto Timer, istediğiniz bir saatte bilgisayarınızı otomatik olarak kapatmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Dabel Auto Timer, bilgisayarınızı daha önceden belirlemiş olduğunuz bir saatte otomatik olarak kapatabileceğiniz, yeniden başlatabileceğiniz, bekleme moduna alabileceğiniz veya açık olan kullanıcı oturumunu kapatabileceğiniz kullanışlı ve ücretsiz bir programdır.

Tek bir pencereden oluşan kullanıcı arayüzü oldukça sade ve anlaşılır olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Programın güzel yanlarından bir tanesi de kurulum gerektirmediği için bir USB bellek yardımıyla bile yanınızda taşıyabilecek ve istediğiniz zaman kullanabilecek olmanızdır.

Gerçekleştirmek istediğiniz işlemi seçtikten sonra, seçmiş olduğunuz işlemin günün hangi saatinde gerçekleşmesini istediğinizi de seçmeli ve "Set Timer" butonuna tıklayarak görevi oluşturmalısınız. Bu sayede belirlemiş olduğunuz işlem yine belirlediğiniz saatte otomatik olarak gerçekleşecektir. Eğer fikrinizi daha sonra değiştirirseniz, daha önce belirlemiş olduğunuz görevi iptal edebilirsiniz.

Zaman ayarlı olarak bilgisayarınızın otomatik bir şekilde kapanmasını istiyorsanız, basit bir program olan Dabel Auto Timer'ı denemenizi öneririm.

YORUMLAR