Deep Unfreezer 1.2 (windows)

Deep Unfreezer

1.2
Deep Unfreezer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    271,238

  • Üretici

    Emiliano Scavuzzo

Deep Freeze olan bilgisayarlarda onu iptal etmek ve işlemlerinizi korumak için kullanabileceğiniz bir ücretsiz program.

Deep Unfreezer programı, kullandığınız bilgisayarda Deep Freeze yüklü olması durumunda verilerinizin korunmasını sağlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Özellikle internet kafe, işyeri ya da arkadaşlarınızın bilgisayarlarında Deep Freeze yüklüyse dosyalarınız, kurduğunuz ve indirdiğiniz programlar, verileriniz ve diğer her şey büyük bir risk altında oluyor ve bilgisayar yeniden başlatıldığında bunların hepsi kayboluyor.

Hem ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan, hem de oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Deep Unfreezer sayesinde, hangi bilgisayarda olursanız olun, bilgisayarın sıfırlanmasını önleyebiliyor ve böylece tüm bilgilerinizin korunmasını sağlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla başka yerlerde kullandığınız bilgisayarlara her defasında aynı yazılımları, dosyaları yüklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Programın bir diğer faydalı olabileceği nokta ise, Deep Freeze şifresini unutanlar. Eğer şifrenize erişemiyor ve her defasında PC'nin sıfırlanmasına neden oluyorsanız, Deep Unfreezer sayesinde bu dertten de kolayca kurtulabilirsiniz.

YORUMLAR