Dr PC Cleaner 0.14 (windows)

Dr PC Cleaner

Dr PC Cleaner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basit yapılı fakat güvenilir özellikler ile donatılmış olan Dr. PC Cleaner, bilgisayar performansından memnun olmayan kullanıcılara etkili çözümler sunuyor.

Dr PC Cleaner, Windows kullanıcılarının bilgisayarları ile yaşadıkları performans ve güvenlik sorunlarına çözüm üretmek amacıyla üretilmiş, ücretsiz bir sistem temizleme programıdır. Temiz ve şık arayüzüyle dikkat çeken programda farklı fonksiyonlar üzerine yoğunlaşmış çok sayıda araç bulunmakta.

Bilgisayar kullanıcılarının en genel problemlerinden biri zamanla yavaşlayan sistem hızı ve çok sayıda tehdidin sisteme sızıp kişisel bilgileri riske atmasıdır. Bu tarz problemlere etkili bir çözüm sunmak için üretilmiş olan Dr PC Cleaner, kullanıcıların güvenle kullanabileceğiniz programlar arasında.

Düzenli ve temiz yapısıyla dikkat çeken arayüzde kafa karıştıracak hiçbir detay bulunmuyor. Gizlilik Koruması, Malware Koruması, Sistem Güvenliği, PC Optimizasyonu, PC Performans Gözlemcisi gibi temel araçları dilediğiniz zaman kullanabilir ve bilgisayarınızı güvene alabilirsiniz. Programda iki farklı tarama seçeneği sunuluyor. Vaktiniz yoksa hızlı taramayı seçmelisiniz. Fakat vaktiniz varsa ve ayrıntılı bir tarama gerçekleştirmek istiyorsanız tam tarama modunu kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Genel olarak güvenilir ve etkili bir çözüm olarak nitelendirebileceğim Dr. PC Cleaner, bilgisayar yavaşlığından şikayet eden kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir yazılım.