Easy Power Plan Switcher 1.0.7.338 (windows)

Easy Power Plan Switcher

Easy Power Plan Switcher
ÜCRETSİZ
İndir 0.48 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Power Plan Switcher programını kullanarak bilgisayarınızın güç yönetimi planlarını hızlıca değiştirebilirsiniz.

Windows'un sunduğu güç yönetim seçenekleri aslında oldukça detaylı bir şekilde bilgisayarınızın kullandığı gücü ayarlamanıza olanak tanıyor. Fakat özellikle laptop kullanıcılarının bu seçenekleri sık sık düzenlemesi gerekebiliyor ve güç seçenekleriyle uğraşmak vakit kaybettirebiliyor. Bu durumun önüne geçebilmek için hazırlanmış olan Easy Power Plan Switcher programı ise güç kullanımını değiştirebilmeniz için gerekli kolay araçları sunuyor.

Program ücretsiz olarak sunuluyor ve çok kolay kullanılır bir yapıya sahip. Dolayısıyla bataryanız çok az kaldığında hemen daha uzun gidecek olan seçeneklere geçiş yapabilirsiniz. Devamlı olarak açık durması gerekmeyen program, kullanmadığınız zamanlarda sistem çubuğunda bekleyerek her an hazır halde oluyor.

Windows her açıldığında otomatik olarak başlaması sayesinde siz açmayı unutsanız bile program aktif olarak çalışmaya başlayabiliyor. Böylece yanlışlıkla istemediğiniz güç planlarının aktif hale gelmesini engelleyebiliyorsunuz.

Sistem çubuğunda bekleyen programa dilediğiniz zaman sağ tıklayabilir ve hemen varolan seçenekler arasında geçişler yapabilirsiniz. Bu seçenekler arasında şunlar bulunuyor:

  • Dengeli
  • Yüksek performans
  • Sessiz mod
  • Güç koruma

Tüm bu seçenekler için farklı düzenler oluşturabilir, ne zaman modlar arasında geçişler yapılacağını da belirleyebilirsiniz.