Euro Truck Simulator 2 (windows)

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2
DENEME SÜRÜMÜ
24  
7  
5  
0  
0  
kullanıcı

Euro Truck Simulator 2 İndir: En çok oynanan tır simülasyonu oyunu Euro Truck Simulator'ın yenisi

Euro Truck Simulator 2 merakla beklenen tır simülasyonu oyunu Euro Truck Simulator'ın devam oyunudur. Euro Truck Simulator 2 ile birlikte daha gelişmiş grafikler ve daha geniş bir yol haritası bizleri bekliyor. Avrupa'nın karayollarında tırlarımızla seyahat edebileceğiz.

Euro Truck Simulator 2 Oynanış Detayları

Piyasada birçok kamyon ve tır simülasyon oyunu bulunmasına rağmen ETS (Euro Truck Simulator) aralarında en çok sevilenlerdendir. Bu nedenledir ki firma yetkilileri oyunculara yepyeni bir Euro Truck deneyimi yaşatabilmek için oyunun ikincisini hazırlamışlar. Scania, Renault ve MAN gibi birçok şirkete ait kamyonlar lisanslı olarak oyunda yerini almakta. Oyun içerisinde istediğiniz şekilde özelleştirmeler yaparak kamyon ve tırlarınız da performans artışı sağlayabilirsiniz.

Geliştiricinin yeni nesil simülasyon oyunu American Truck Simulator'ı denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunun demosunu indirebilirsiniz:

İngiltere, Belçika, İtalya, Hollanda ve Polonya'nın da aralarında bulunduğu 60 tane şehir Euro Truck Simulator 2 de yerini almaktadır. Sizin oyun içerisindeki görevinizin kıtalar arası sevkiyatları zamanında yapan bir nakliye şirketi inşa etmektir.

Euro Truck Simulator 2 İndir

Euro Truck Simulator 2 gördüğümüz kadarıyla şu an için piyasada ki en iyi grafiklere sahip kamyon simülasyon oyunu diyebiliriz. Özellikle kamyon simülasyonu oyunlarını seven oyuncular için tavsiye ediyoruz.

Turuncu Levye ekibinin oyun için hazırladığı bu eğlenceli inceleme videosunu seyrederek oyun hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz:
Euro Truck Simulator 2 (GT Force) #1 - Acemi Şoför

ARTILAR

Direksiyon desteği

Kişiselleştirilebilir oyun içi radyo

Keşfedilecek bir çok yeni mekan

Gelişmiş grafikler

Gerçekçi oynanış

EKSİLER

Bir süre sonra monotona bağlıyor

Hasar almayan araçlar

YORUMLAR