File Hider/Unhider 1.5.2 (windows)

File Hider/Unhider

File Hider/Unhider
ÜCRETSİZ
İndir 0.55 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

File Hider/Unhider, klasörleriniz içerisinde yer alan gizli sistem dosyalarını görüntüleyebileceğiniz ve görünmesini istemediğiniz dosyaları gizleyebileceğiniz kullanışlı bir programdır.

File Hider/Unhider, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan gizli veya kayıp dosyaları görüntüleyebileceği oldukça basit, pratik ve kullanışlı bir programdır.

Özellikle bilgisayarınıza taktığınız zaman otomatik olarak çalıştığı ve işlem yaptığı halde içerisine girip baktığınız zaman herhangi bir dosya veya klasör göremediğiniz USB bellekler üzerinde yer alan sistem dosyalarını görüntülemenize olanak sağlayacak olan program, bu noktada gerçekten çok kullanışlıdır.

Ana penceresi oldukça basit ve anlaşılır olan program yardımıyla içerisinde gizli dosyalar olduğunu düşündüğünüz klasörleri veya USB bellekleri seçerek, gizlenmiş olan dosyaları tekrar görünür hale getirebilir veya görünür halde olan dosyaları gizleyebilirsiniz.

Gizlenmiş olan sistem dosyalarını ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz basit bir programa ihtiyacınız varsa File Hider/Unhider'ı deneyebilirsiniz.

Not: Program ücretsiz olmasına karşın bazı özellikleri kullanıma kapatılmıştır. File Hider/Unhider'ın tüm özelliklerini aktif olarak kullanabilmek için programın geliştiricisine e-posta göndererek aktifleştirme kodu almanız gerekmektedir.

YORUMLAR