Free Mouse Clicker 1.0.0.0 (windows)

Free Mouse Clicker

Free Mouse Clicker
ÜCRETSİZ
İndir 0.44 MB
2  
2  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    75,340

  • Üretici

    Gear Box Computers

Free Mouse Clicker, otomatik fare tıklamaları yapmak için geliştirilen ücretsiz ve oldukça kullanışlı bir programdır.

Free Mouse Clicker, kendi belirleyeceğiniz zaman aralıklarında o an farenin ekran üzerinde bulunduğu yerde otomatik tıklamalar yapmasına olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Oldukça basit olan uygulama herhangi bir bilgisayar deneyimi gerektirmez ve nasıl çalıştığını anlamak oldukça kolaydır. Saat, dakika ve saniye cinsinden zaman aralıkları atayabileceğiniz Free Mouse Clicker, sayaç her sıfırlandığında sizin için otomatik bir tıklama gerçekleştirecektir.

Aynı zamanda otomatik tıklama işlemini başlatmak için kısayol tuşlarına da sahip olan program, doğrudan klavyeniz yardımıyla program arayüzüne girmeden de kontrol edilebilmektedir.

Sol tık, sağ tık, tek tıklama ve çift tıklama gibi seçenekleri içerisinde bulunduran program ile bu işlemlerin gerçekleşmesi için kullanabileceğimiz klavye kısayol tuşları bulunmadığı için program arayüzü üzerinde işlem yapmamız gerekmektedir.

Fare imlecinin bulunduğu yerde otomatik olarak tıklamaları gerçekleştiren program, bu noktada biraz eksik kalmaktadır. Fare hareketlerini kaydederek tıklama şansını kullanıcılara sunuyor olsaydı eminim ki daha kullanışlı bir hale gelebilirdi.

Özellikle çevrimiçi tarayıcı oyunları oynayan kullanıcıların çok işine yarayacağını düşündüğüm Free Mouse Clicker, belli zaman aralıklarında otomatik tıklamalar gerçekleştirerek farklı oyunlardaki gelişim sürecinizi hızlandırabilir.

Fare tıklamalarını hiç bir efor sarfetmeden otomatikleştirebileceğiniz basit ve kullanışlı bir program olan Free Mouse Clicker'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR