Free PDF to Word Converter 2.0 (windows)

Free PDF to Word Converter

2.0
Free PDF to Word Converter
ÜCRETSİZ
İndir 0.58 MB
1  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free PDF to Word Converter ile PDF dosyalarınızı DOC veya RTF dosyalarına dönüştürebilirsiniz

Free PDF to Word Converter kullanıcılara PDF dosyalarını Word dosyalarına dönüştürme konsunda yardımcı olan ücretsiz bir PDF dönüştürme programıdır. 

İş hayatımızda sunumlar, raporlamalar yaparken ve okulda ödevler hazırlarken en sık kullandığımız formatlar Microsoft'un Word yazılımının kullandığı DOC ve RTF uzantılı dökümanlardır. Bu formatlar çoğu kurum ve işletme tarafından resmi olarak kabul edilen formatlardır. Word dosyalarının kolayca işlenebiliyor olması ve CV oluşturma gibi ihtiyaçları da karşılayabilmesi bu tip dosyaların kullanımını daha çok yaygınlaştırmakta.

Fakat görsel olarak daha iyi bir görünüm sunan PDF dosyaları giderek yaygınlaşmakta ve bu formatta kitaplar, eğitim dökümanları, kullanım kılavuzları ve CV'ler gibi materyaller hazırlanmakta. İş böyle olunca resmi işlerimiz için PDF dosyalarını kullanamadığımız durumlarda bu formata sahip dosyaları Word formatlarına dönüştürme ihtiyacı oluşuyor.

Free PDF to Word Converter bize bu konuda pratik bir çözüm sunuyor. Programı kullanarak PDF formatındaki dosyalarımızı DOC ve RTF uzantılı dosyalara dönüştürebiliyoruz. Program bu işlem için bize farklı seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler şunlardır:

  • Toplu dönüştürme imkanı ile çok sayıda dosyayı tek tıklamayla dönüştürebilme
  • Dönüştürülecek sayfaları belirleyebilme
  • PDF içerisindeki resim ve grafikleri silerek dönüştürebilme
  • Şifre girişi yaparak şifre korumalı PDF dosyalarını dönüştürebilme, birden çok şifreyi tanımlayabilme
  • Karakterler arası boşluğu belirleyebilme
ARTILAR
EKSİLER

Türkçe karakter sorunu

YORUMLAR