Imagisizer (windows)

Imagisizer

Imagisizer
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Imagisizer, resim dosyalarını toplu olarak yeniden boyutlandırmanıza olanak sağlayan basit bir resim boyutlandırma programıdır.

Imagisizer, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış, işlevsel bir resim boyutlandırma programı.

Kullanıcıların beklentilerine tam anlamıyla cevap verebilmek için birbirinden kullanışlı özelliklerle donatılan bu program aracılığı ile bilgisayarımızdaki görsellerimizi, fotoğraflarımızı ve resimlerimizi sadece birkaç saniye içerisinde yeniden boyutlandırabiliyoruz.

Programın en dikkat çeken özelliği toplu işlem yapabilmemize imkan vermesi. Görselleri boyutlandırmak için tek tek uğraşmak yerine hepsini tek seferde seçip istediğimiz boyuta getirebiliyoruz.

Özellikle Facebook'a veya başka bir servise resim yüklerken Imagisizer'ı epey faydasını görüyoruz. Çünkü resimlerin boyutu çekilen cihazın teknik özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor ve farklı boyutlu resimler görsel olarak uyumsuz görünüyor. Albümlerimize koymayı planladığımız fotoğraflarımızı Imagisizer ile tek bir boyuta getirebiliyoruz.

Programın diğer özellikleri;

  • Resimlere watermark ekleyebilme
  • Farklı formatlara dönüştürebilme
  • Birden fazla klasör içinde işlem yapabilme
  • Sikıştırma ve filtreleme özellikleri

Pratik fakat kaliteden ödün vermeyen bir fotoğraf boyutlandırma programı arıyorsanız Imagisizer beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR