Immersive Explorer 0.6.3 (windows)

Immersive Explorer

Immersive Explorer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Immersive Explorer Windows Gezginini modern arayüzde görüntülemenizi sağlayan ufak boyutlu bir araçtır.

Immersive Explorer, Windows Gezginini modern arayüzde görüntülemenizi sağlayan ufak boyutlu bir araçtır. Klasik Windows Gezgini modern arayüzle birleştiren Immersive Explorer aracı, akışkan animasyon ve geçişleri görüntülemek için grafik donanım hızlandırmasını kullanır. Klasik Windows Gezgininin yerini almaz, alternatif olarak kullanma imkanı sunar.

Kısa süren kurulum yönetici hesabı gerektirmez. Kurulumdan sonra Immersive Explorer'ı çalıştırırak modern arayüzlü Windows Gezgini kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk kullanımda İngilizce görüntülense de Enes Demirel tarafından hazırlanan Türkçe dil dosyasını otomatik olarak indirdikten sonra Türkçe olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Klasik Windows Gezginini aratmayan modern arayüzlü gezgin, belgelerinizi, sürücülerinizi, sık kullanılanları görüntüleyebilirsiniz. Sol altta yer alan görünüm bölümünden klasör ayarlarını yapabilir, (klasör ekleme, adlandırma gibi) düzenle bölümünden dosya kopyalama, yeniden adlandırma, silme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Sağ üstte bulunan çark simgesinden ulaşabileceğiniz ayarlar menüsü ise oldukça basit hazırlanmış. Dil bölümünden aralarında Türkçe'nin olduğu dil seçeneklerini görüntüleyebilir, genel sekmesinden modern arayüzlü Windows Gezgininde arkaplan yer alıp almayacağını ayarlayabilirsiniz.

YORUMLAR