JunkCleaner Pro 2014 (windows)

JunkCleaner Pro

JunkCleaner Pro
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 4.52 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

JunkCleaner Pro bilgisayarınızı temizleyebilir ve hızlandırabilirsiniz

JunkCleaner Pro bilgisayarınızda gereksiz dosya temizleme ve virüs temizleme gibi işlemleri gerçekleştirmenize ve bu yolla bilgisayar hızlandırma konusunda çözüm üretmenize yardımcı olan bir sistem optimizasyon programıdır.

Bilgisayarımıza yüklediğimiz yazılımlar ve internet kullanımımız bilgisayarımızda zamanla gereksiz hale gelen ve yer kaplayarak sabit disk performansımızı düşüren çöp dosyalar üretir. Bu çöp dosyalar biriktikçe işletim sistemimiz ilk günkü performansından uzaklaşır ve komutlara daha geç tepki vermeye daha geç açılmaya başlar. İşte bu gibi durumların önüne geçebilmek için JunkCleaner Pro gibi bir çöp dosya temizleme programı kullanabiliriz ve bilgisayarımızı ilk günkü performansına döndürebiliriz.

JunkCleaner Pro bilgisayar açılışınızı hızlandırmak için size açılışta etkinnleşen servisleri denetleme imkanı da sunuyor. Bu panelden açılış yavaşlatan öğeleri tespit ederek devre dışı bırakabilmektesiniz.

Eğer bilgisayarınız kötü amaçlı yazılımlar veya virüslerden etkilenmişse JunkCleaner Pro size güvenlik konusunda da yardımcı oluyor. JunkCleaner Pro trojan silme, virüs ve kötü amaçlı yazılım temizleme araçlarına da sahiptir. Eğer görev yöneticiniz bu tip kötü amaçlı yazılımlar tarafından devre dışı bırakılmışsa JunkCleaner Pro sunduğu alternatif görev yöneticisi aracılığıyla çalışan uygulamaları denetlemenize ve seçeceğiniz uygulamaları sonlandırmanıza da olanak sağlıyor.