K7 Ultimate Security 14.1.0216 (windows)

K7 Ultimate Security

K7 Ultimate Security
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 147.60 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

K7 Ultimate Security ile bilgisayarınızı her türlü güvenlik tehdidine karşı koruyabilirsiniz

K7 Ultimate Security bilgisayarınıza en üst düzey korumayı sunan, internet güvenliği, kişisel bilgi güvenliği ve antivirüs araçlarının yanında birçok kullanışlı aracı da beraberinde getiren bir güvenlik yazılımıdır.

Virüs tarama ve virüs temizleme gibi temel antivirüs özelliklerini içerisinde barındıran K7 Ultimate Security gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde bilgisayarınızı sürekli izlemekte, kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızda değişiklik yapmaya çalıştığında size uyarılar vererek bu teşebbüsleri engellemenize olanak sağlamaktadır. Yazılım indirilen dosyalarınızı ve elektronik postalarınızı otomatik olarak kontrol eder ve bu yollar aracılığıyla bilgisayarınıza virüs sızmasını engeller.

K7 Ultimate Security internet güvenliğinizi sağlayabilmek için içerisinde firewall ya da Türkçe adıyla güvenlik duvarı modülünü de içerir. Yazılımın bu aracı internet bağlantınızı denetlemenize, gelen ve giden bağlantıları yönetmenize imkan tanır. Bu sayede bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılım internet üzerinden bilgilerinizi paylaşmak isterse veya dış kaynaklardan bilgisayarınıza müdahale edilmek istenirse haberdar edilirsiniz ve bu girişimleri engelleyebilirsiniz. Bunun yanında K7 Ultimate Security şifreleriniz ve kişisel bilgileriniz için ek koruma sağlayan Identity Protection, yani kimlik koruma araçlarına da sahiptir.

K7 Ultimate Security ile otomatik bir USB virüs koruma kalkanına sahip olursunuz. Program bilgisayarınıza bağladığınız USB bellekleri otomatik olarak tarar ve virüslerin bu medyalar aracılığıyla bilgisayarınıza sızmasını önler.

K7 Ultimate Security'nin sahip olduğu ebeveyn kontrolü araçları sayesinde çocuklarınızın ziyaret ettiği internet siteleri takip edilir ve uygunsuz olanlarına erişmeleri engellenir. Programın sunduğu kullanışlı araçlardan bir diğeri de yedekleme aracıdır. Bu araç sayesinde önemli döküman ve dosyalarınızı harici bellleklere ve optik medyalara yedekleyebilirsiniz.