Lodos Editör (windows)

Lodos Editör

Lodos Editör
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 16.70 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Editör, Ajanda, Kartoteks, Adres-Etiket, SMS, Hesap Makinesi, Dört Dilde Sözlük , Duvar Kağıdı Değiştiricisi, MP3 player ve Kasa gibi bölümlerden oluşan bir bilgisayar yazılımıdır.

Üretici firmanın açıklaması: Editör, Ajanda, Kartoteks, Adres-Etiket, SMS, Hesap Makinesi, Dört Dilde Sözlük , Duvar Kağıdı Değiştiricisi, MP3 player ve Kasa gibi bölümlerden oluşan bir bilgisayar yazılımıdır.

     Editörün bölümlerini oluşturan bu modüllerin işlerini yapan çeşitli yazılımlar daha önceden bazı yazılım firmaları tarafından geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Fakat, Lodos, Editör yazılımı ile bu fonksiyonları diğer tüm yazılımlardan çok daha iyi ve pratik yapabilecek kadar farklı bir ürün ortaya koymuştur.

     Bu tarzdaki yazılımlardaki kullanım zorlukları tamamen ortadan kaldırılmış, çok pratik ve işlevsel bir çalışma tarzı esas alınmıştır.

     Bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaç duydukları anda istedikleri rutinlere çok kolay ulaşabilmeleri ve aynı şekilde işlemlerini aynı kolaylıkta sonlandırabilmeleri hedeflenmiştir.

     Yapılan bu çalışmalar sayesinde ajanda, kartoteks, hesap makinesi , sözlük ya da kasa programı kullanmak bilgisayar kullanıcısı için bir zevk haline getirilmiştir.

      Masa üstüne yeni bir bakış açısı getiren Editör ile bilgisayardaki aktif olan uygulamaları sonlandırmadan tek tuşla yukarıda bahsedilen özelliklerin kullanılabilmesini sağlayan benzersiz bir arabir geliştirilmiştir.

      Bu dökümantasyon çalışmasında, Editör'ün kullanımı ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız.

     Yapılmış olan bu çalışmaların size büyük kolaylıklar sağlayacağını ümit ediyor, Editör'ü tercih ettiğiniz için tebrik ediyoruz.