Lumia Yazılım Kurtarma Aracı 5.0.0 (windows)

Lumia Yazılım Kurtarma Aracı

Lumia Yazılım Kurtarma Aracı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,364

  • Üretici

    Microsoft

Cihazınızda ortadan kaldıramadığınız problemler varsa Lumia Yazılım Kurtarma Aracı size tüm sistemi sıfırdan inşa eden pratik bir yazılım.

Lumia cihazları için özel olarak üretilmiş olan Lumia Yazılım Kurtarma Aracı, sahip olduğunuz telefonun işletim sisteminde hata oluşmasında kullanabileceğiniz bir yazılım. Deneysel bir ayarlama veya tavsiye edilmeyen bir güncelleme yaptıktan sonra cihazınızın işletim sistemi hata vermeye başladıysa veya hiçbir şekilde yanıt vermiyorsa, Lumia Yazılım Kurtarma Aracı ile formatlama gerçekleştirebilir ve cihazınızın satış öncesi kurulu olan sistemini oluşturabilir.

Bu araçtan yararlanabilmeniz için Windows 7 ve üzeri bir işletim sistemi kullanmanız gerekiyor. Bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz bu araç çalıştırılmadan önce cihazınızın USB kablosunun da yanınızda olmasına özen gösterin. Öte yandan internet bağlantısının olduğu bir noktada işlem yapmanız önemlidir.

Lumia Yazılım Kurtarma Aracı kullandığınız takdirde cihazınızdaki tüm bilgilerin silineceğini unutmayın. Eğer imkanınız varsa işlem öncesinde telefon bilgilerinizi yedeklemenizi öneriyoruz.

ARTILAR

Ücretsiz

Kolay anlaşılır arayüz

EKSİLER

YORUMLAR