MailTrack (windows)

MailTrack

MailTrack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MailTrack ile Gmail üzerinden gönderdiğiniz e-postaların okunup okunmadığını denetleyebilirsiniz

MailTrack kullanıcılara Gmail hesapları üzerinden gönderdikleri e-postaların hedefine ulaşıp ulaşmadığını ve okunup okunmadığını bildiren, Google Chrome internet tarayıcısı için geliştirilmiş bir e-posta kontrol eklentisidir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz MailTrack, Gmail'de e-postalarınıza göz atarken yanlarına WhatsApp'takine benzer bir şekilde okundu veya ulaştı işareti koymaktadır. Eğer gönderdiğiniz e-postaların hedefine ulaştığını merak ediyorsanız veya okunup okunmadığını öğrenmek istiyorsanız MailTrack kullanabilirsiniz.

MailTrack birçok farklı kullanıcıya hitap etmekte. MailTrack ile özel mesajlarınızın iletilip okunduğunu öğrenebilmenin yanında iş hayatında kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Attığınız e-postaların hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığını veya tanıtmaya çalıştığınız ürünün veya hizmetin ilgi görüp görmediğini MailTrack'ın mail takip etme sistemiyle öğrenebiliyorsunuz.

MailTrack'ı kullanabilmek için eklentiyi yüklemeniz yeterli. Bu adımdan sonra eklenti gönderdiğiniz maillerin yanına WhatsApp'takine benzer bir şekilde bildirim işaretleri yerleştiriyor ve böylece e-postalarınızın durumunu takip edebiliyorsunuz.

YORUMLAR