Mini Mouse Macro 1.2.1.0 (windows)

Mini Mouse Macro

Mini Mouse Macro
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
1  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    48,702

  • Üretici

    Stephen Turner

Mini Mouse Macro, fare hareketlerinizi kaydedebileceğiniz ve daha sonra otomatik olarak oynatabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Mini Mouse Macro, fare hareketlerinizi ve tıklamalarınızı kaydederek daha sonra yapmış olduğunuz işlemleri sırasıyla tekrarlamanıza olanak sağlayan başarılı bir yardımcı programdır.

Birden fazla fare hareketini kaydedebileceğiniz program yardımıyla, aynı şeyleri tekrar tekrar yapmaktansa tek bir sefer fareniz ile yaptığınız işlemi kaydederek, sonrasında hazırlamış olduğunuz makroyu çalıştırabilir ve gereksiz iş yükünden kurtulabilirsiniz.

Özellikle oyun oynayan oyuncuların çok işine yarayacağını düşündüğüm bu basit program sayesinde, oyuncular oyun içerisinde tekrarlı olarak yapmaları gereken birçok şeyi makroya bağlayabilecekler.

Tüm tıklama eylemlerini görebileceğiniz program aynı zamanda, çift tıklama hızını kontrol edebileceğiniz basit bir menüyü de sizlere sunuyor.

Yaptığınız işlemler serisini kaydedebilir, liste üzerinde işlemleri düzenleyebilir, döngü özelliği sayesinde aynı işlemi tekrar ve tekrar yapabilirsiniz. Oldukça basit ve kullanışlı bir program olan Mini Mouse Macro'yu tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR