Mini Regedit 1 (windows)

Mini Regedit

1
Mini Regedit
ÜCRETSİZ
İndir 0.16 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Regedit, farklı Windows özelliklerini etkisiz hale getirebileceğiniz ve aktifleştirebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Mini Regedit, bilgisayar kullanıcılarının arka planda yer alan birkaç Windows özelliğini etkinleştirmeleri veya etkisiz hale getirebilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz bir programdır.

Özellikle bilgisayarını birden fazla kullanıcıyla paylaşanlar için oldukça kullanışlı olan program yardımıyla, kayıt defteri editörü veya görev yöneticisi gibi çeşitli sistem ayarlarını etkisiz hale getirerek, bilgisayarınızı sizin dışınızda kullanmakta olan diğer kullanıcıların bu bölümlere erişimini engelleyebilirsiniz. 

Tamamen taşınabilir olarak geliştirilen program, kurulum gerektirmediği için bir USB bellek yardımıyla her zaman kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Tek pencereden oluşan sade ve basit arayüzü sayesinde kullanımı oldukça kolay olan program yardımıyla yapmanız gereken tek şey engellemek veya tekrar aktifleştirmek istediğiniz sistem araçlarının yanlarında yer alan boşluklara tik koymak veya tiki kaldırmaktır.

Kayıt editörü, görev yöneticisi, CMD, klasör ayarları ve daha birçok farklı Windows ayarını kolayca yönetmenize olanak sağlayan program ile gizlenmiş şolan sistem dosyalarını da görünür hale getirme şansına sahipsiniz.

Testlerim sırasında herhangi bir sorun yaşamadığım ve tüm işlemleri oldukça hızlı bir şekilde yerine getiren programın, oldukça kullanışlı olduğunu söylemeliyim.

Sonuç olarak belirli Windows özelliklerini kısıtlamak için kullanabileceğiniz Mini Regedit'i mutlaka denemenizi öneririm.