My HDD Speed 2.20 (windows)

My HDD Speed

My HDD Speed
ÜCRETSİZ
İndir 0.26 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My HDD Speed programı ile sabit disklerinizin okuma ve yazma hızlarını anlık olarak ölçebilirsiniz.

My HDD Speed programı, bilgisayarınızda bulunan sabit disklerin çalışma hızlarını size göstererek olası sorunlarda bunları kendinizin tespit etmesini sağlayabilen programlardan birisi. Hem yazma hızı hem de okuma hızını göstermesi nedeniyle karşılaşılan problemler hangi türde olursa olsun görebiliyor, yavaşlıklara karşı önleminizi alabiliyorsunuz.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen ve aynı zamanda ücretsiz olan programı, direkt olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Arayüzü de çok basit ve anlaşılır bir yapıda olduğu için ne kadar diskiniz olursa olsun hepsini aynı anda görmek mümkün hale geliyor.

Tüm bilgiler gerçek zamanlı olarak sağlandığı için yazma ve okuma sırasında meydana gelen hız değişikliklerini gecikme olmadan görebiliyorsunuz. Dilerseniz programın bilgileri sunduğu ekranı bir ekran görüntüsü alma programıyla video olarak kaydedebilir, daha sonra bu verileri inceleyebilirsiniz.

Programın çok fazla ayarı bulunmuyor ancak sabit disk ölçüm aralıklarının belirlenmesi gibi bazı kriterleri seçebiliyor ve böylece istediğiniz hassasiyeti yakalayabiliyorsunuz. Sabit disk ölçüm bilgilerine sahip olabilmek ve disklerinizi takip etmek için programı denemeyi unutmayın.