myAppFree (windows)

myAppFree

myAppFree
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

myAppFree, ücretli Windows 8 uygulama ve oyunları indirime girdiğinde haberdar eden bir uygulama.

myAppFree, Windows Phone ve Windows 8 Mağazası’nda ücretli olan uygulama ve oyunlar ücretsiz olduklarında veya fiyatı düştüklerinde anında bildiren bir uygulama ve dünya genelinde 1 milyondan fazla kullanıcısı olduğu geliştirici tarafından belirtilse de ülkemizde fazla kullanılmadığını söyleyebilirim.

İlk olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkan myAppFree ücretli kategorisinde bulunan el yakan pahalı ve popüler uygulama ve oyunları ücretsiz indirmemize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış bir uygulama. Ancak ne Windows Phone ne de Windows 8 sürümü başarılı değil. Öyle ki uygulamayı açtığınızda çok az sayıda uygulama ve oyunla karşılaşıyorsunuz. En yeni indirimler kategorisinde sergilenen Windows 8 uygulama ve oyunlar arasında popüler isimler bulunsa da genel olarak az oy almış veya ülkemizde kullanılmayan isimler yer alıyor.

İçerisinde bulunduğunuz günün ve geçmiş üç günün indirimlerini gösterebilen myAppFree Windows 8 uygulamasında Windows Phone uygulama ve oyunlarının yer aldığı bir bölüm de bulunuyor. Burada da indirme girmiş oyun ve uygulamaları görebiliyorsunuz. Tahmin edeceğiniz üzere listelenen uygulama ve oyunları doğrudan Windos Phone cihazınıza indiremiyor; mağazaya yönlendiriliyorsunuz.

Reklamsız ve olabildiğince sade tasarlanmış arayüz ile gelen myAppFree’de editörler tarafından seçilen günün uygulaması bölümü de yer almakta. İndirimin ne kadar süre daha devam edeceğini görebiliyor ve indir butonuna dokunarak anında Windows cihazınıza indirebiliyorsunuz. Ancak şu an bu özellik kullanılamıyor.

Windows Mağazası’nın kendi Red Stripe Teklifleri varken myAppFree uygulamasını kullanır mısınız bilmiyorum ancak geliştirilirse süper bir Windows 8 uygulaması olacağı açık.

YORUMLAR