NETGATE Registry Cleaner 6.0.405 (windows)

NETGATE Registry Cleaner

NETGATE Registry Cleaner
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 7.85 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NETGATE Registry Cleaner ile kayıt defteri girdilerinizi düzenleyerek bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz

NETGATE Registry Cleaner bilgisayarınızın kayıt defterini denetleyip düzenleyerek bilgisayar hızlandırma işlemini gerçekleştirebilen kullanışlı bir programdır.

Programın kayıt defteri düzenleme işlemi farklı bileşenlerden oluşmaktadır. NETGATE Registry Cleaner'ın kayıt defteri üzerinde yaptığı tarama sonucu tespit edilen hatalar düzeltilerek kayıt defteri tamir etme işlemi gerçekleştirilir ve yanlış kayıt defteri ayarlarının bilgisayarınızı yavaşlatmasının önüne geçilir. Kayıt defteri temizleme bileşeni kullanılmayan ve çöp durumundaki kayıt defteri girdilerini tespit ederek siler, böylece bu girdilerin bilgisayarınızı şişirmesi engellenir. Kayıt defteri birleştirme bileşeni kayıt defteri girdilerini daha kolay erişilebilir hale getirir ve performas artışı sunar.

Programın güzel bir yönü kayıt defteriniz üzerinde değişiklik yapmadan önce kayıt defteri yedeklemesi yapmasıdır. Bu yedek dosyalarını geri yükleyerek oluşan hatalar da giderilebilmektedir.

NETGATE Registry Cleaner sadece kayıt defteri düzenlemek için kullanılan bir program olmaktan çok daha fazlasını sunmaktadır. Programın sahip olduğu farklı bileşenler NETGATE Registry Cleaner'ı çok amaçlı bir araç kutusuna dönüştürmektedir. Program kaldırma aracı sayesinde Windows program kaldırma arayüzünü kullanmadan program kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellik kötü amaçlı yazılımlar tarafından devre dışı bırakılabilen Windows program kaldırma arayüzü kullanılamadığı zaman oldukça etkili olmaktadır. Başlangıç yöneticisi sayesinde Windows ile birlikte başlayan programları denetleyerek istemediğiniz programların başlangıçta otomatik açılmasını engelleyebilirsiniz. Disk temizleme aracı bilgisayarınızdaki geçici dosya silme ve çöp dosyaları kaldırma işlemlerini yerine getirerek sabit disk performansınızı arttırır.

NETGATE Registry Cleaner Internet Explorer için çerez silme, başlat menüsündeki son erişilen dosya geçmişini silme, görev zamanlama, tarayıcı anasayfası değiştirilmesini engelleme kalkanı gibi çok kullanışlı özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır.

YORUMLAR