Norman System Speedup 1.2.1.8600 (windows)

Norman System Speedup

Norman System Speedup
ÜCRETSİZ
İndir 7.90 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Norman System Speedup, zaman içerisinde açılışı ve çalışması yavaşlayan bilgisayarlarınızı eksi hızına kavuşturmak için geliştirilen bir sistem hızlandırma yazılımıdır.

Teknoloji son yıllarda çok fazla ilerlesede, bilgisayarlarımız belirli bir kullanım süresinden sonra yoruluyor ve performans kaybı yaşayarak yavaşlıyor. Yavaşlamayan bir bilgisayar sistemine sahip olmak için hem yüksek fiyatlı donanım ürünleri almanız hem de bunun için bazı programlar ile bilgisayarınızı düzenli olarak temizlemeniz gerekir. Aksi durumda ne olursa olsun bilgisayarlarınız bir süre sonra yavaşlayacaktır.

Norman System Speedup, bilgisayarlarınızın eski hızına kavuşmasına yardımcı olması için hazırlanan bir hızlandırma programı. Ücretsiz olarak sunulan 1 aylık deneme süresi bulunan programı özellikle bilgisayarının açılması çok uzun süren yada eskiye zamanlara göre bilgisayarı çok yavaşlayan kullanıcılar için ilaç niteliğindedir.

Kolay kurulumu ve otomatik olarak çalışması sayesinde size sadece indirmek kalıyor diyebilirim. Programı indirip kurduktan sonra o sizin yerinize gerekli işlemleri yapacaktır. Peki bu program ne yapıyorda bilgisayarım hızlanıyor derseniz, aşağıdaki maddeleri okuyabilirsiniz.

  • Bilgisayarınız arafından oluşturulan gereksiz dosyaları otomatik olarak siler ve performans artışı sağlar
  • Ayarlarınızı daha etkili hale getirerek bilgisayarınızı hızlandırır
  • Mümkün olduğunda boş alan oluşturarak uygulamaların daha hızlı çalışmasını sağlar
  • Gereksiz ve geçmiş dosyalarını siler
  • Bilgisayarınızı optimize ederek daha hızlı açılmasını sağlar
  • Sistem bilgilerini görerek bilgisayarınızı kolayca yönetmenizi sağlar

Sizde bilgisayarınızın yavaş açıldığından yada yavaşlamasından şikayetçi iseniz, Norman System Speedup programını mutlaka ücretsiz olarak indirerek denemelisiniz. 1 Aylık kullanım sonunda programı beğenirseniz satın almanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR