PDF-XChange Editor 6.0.322.6 (windows)

PDF-XChange Editor

PDF-XChange Editor
ÜCRETSİZ
İndir 115.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36,265

  • ÜRETİCİ

    Tracker Software Products

PDF-XChange Editor, Windows kullanıcıları için ücretsiz, hızlı, ufak boyutlu, zengin özellikli PDF düzenleme programı.

PDF-XChange Editor, Windows XP’den 10’a tüm bilgisayarlarda hızlı çalışan, ufak boyutlu ve zengin özellikli ücretsiz PDF görüntüleyici ve düzenleyici. PDF dosyası oluşturma, düzenleme, açıklama ekleme, imzalama ve OCR dahil bir PDF düzenleme programından beklediğiniz tüm özellikleri sunuyor. Üstelik ücretsiz indirip kullanabiliyorsunuz.

Windows platformunda sayısız PDF görüntüleme ve düzenleme programı mevcut ancak çoğu ücretsiz sürümünde birçok özelliği sunmuyor veya belli bir süreliğine ücretsiz kullanabiliyorsunuz. PDF-XChange Editor, Adobe Acrobat XI kadar etkili bir PDF programı olarak karşımıza çıkıyor.

PDF-XChange Editor, ücretsiz olmasına karşın ilginç şekilde pro olarak satılan PDF programlarının yeteneklerine sahip. Tarattığınız bir doküman, resim veya yazı dosyasını PDF formatına dönüştürmeden Microsoft Office dokümanlarını açma, düzenleme ve çevirmeye, PDF belgesine bağlantı ve yorum eklemekten PDF belgenize filigran, resim ve arka plan eklemeye, PDF belgenizi şifrelemekten (128/236 bit AES ve 40/128 bit RC4 şifreleme) PDF belgesindeki yabancı kelimeleri çevirmeye birçok etkileyici özelliğe sahip PDF-XChange Editor.

YORUMLAR