Perfect Launcher 1.4 (windows)

Perfect Launcher

1.4
Perfect Launcher
ÜCRETSİZ
İndir 1.41 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki sık kullandığınız web sitelerine ve programlara hemen ulaşmak için deneyebileceğiniz bir kısayol programı.

Perfect Launcher programı, bilgisayarınızda yer alan favori uygulamalarınızı ve programlarınızı hemen açabilmeniz için hazırlanmış bir yardımcı program olarak karşımıza çıkıyor ve aynı zamanda web sitelerini açma konusunda da destek sunduğu için sık sık belli internet sitelerini ziyaret edenlerin işlerini de kolaylaştırabiliyor.

Güzel görünen ve sade bir arayüze sahip olan program, bir kaç tıklama ile program ve web sitelerini arayüze hemen eklemenize olanak tanıyor. Farklı kategorilerdeki kısayol bağlantıları farklı alanlarda bulunduğu için el yordamıyla neyin nerede bulunacağını hissetmek de mümkün.

Sadece program ve web siteleri değil, aynı zamanda sık kullanılan Windows araçlarına da erişim sağlayan program, böylece denetim masası ya da konsol gibi uğraştırıcı araçları hemen bulmanızı sağlıyor. Ekran görüntüleri alabilmesi ise o anki kısayol düzeninizi aklınızda tutmak yerine bir yere kaydedebilmenize yardımcı oluyor.

Sürekli olarak hızlı bir şekilde belli başlı programları açmak ve en sevdiğiniz web sitelerine hemen girebilmek için programı denemeyi unutmayın. Ücretsiz olarak sunulduğu için herhangi bir kullanım limiti bulunmuyor ancak güncellemelerini unutmayın. Zira her yeni güncellemede sorun giderme ve yeni özellikler getirme gibi yenilikler yer alıyor.