Pinnacle Game Profiler 8.1.0 (windows)

Pinnacle Game Profiler

Pinnacle Game Profiler
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 11.37 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pinnacle Game Profiler, oyun kolu ve joystick desteği olmamasına rağmen oyun kolu ve joystick ile oyun oynama imkanı sunan başarılı bir program.

Bilgisayarınız üzerinde oyun oynamayı seviyorsanız, hele ki oyun kolu ve joystick tercih ediyorsanız Pinnacle Game Profiler kullanmanız gereken oyunlardan bir tanesidir. Oyunculara destek sağlamak amaçlı geliştirilen program, oyun kolu ve joystick desteği bulunmayan oyunların bilgisayarınıza taktığınız oyun kolu ve joysticklerinizi klavye olarak görmesini sğalıyor ve bu şekilde oyunları oynayabiliyorsunuz.

Programın en güzel özelliği ise kendinize özel profiller oluşturabildiğiniz gibi kendi geliştirici sayfası üzerinden hazır profilleri de indirebilmeniz. Böylelikle istediğiniz oyun kolu ve oyun için özel profiller oluşturarak her defasında tuşları baştan ayarlamak zorunda kalmazsınız. Örneğin düzenli olarak oynadığınız bir oyun için bir profil oluşturarak her oyuna girdiğinizde bu profili açmanız yeterlidir. Daha önce ayarlamış olduğunuz tüm ayarlar profil ile saniyeler içerisinde aktif oluyor.

Program oyun kolu veya joystick üzerinde yer alan tüm tuşlara bir klavye tuşu atayabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Tabiki programın sundukları bu kadar değil. Aksine çok fazla seçeneğe sahip olan programı çok iyi bir şekilde kullanmak istiyorsanız biraz zaman geçirmeniz yararınıza olacaktır. Programın eksi yönü ise Türkçe desteği bulunmaması. Bu yüzden kullanırken biraz problem yaşayabilirsiniz. Diğer bir eksi yönü ise deneme sürümü olması. Eğer programı beğenip sürekli kullanmak istiyorsanız satın almanız gerekiyor. Satın almanız durumunda hazır oyun profillerini indirmek için tıklayınız.

Yeni bir profil oluşturmak için ilk olarak oyunu ve oyunu oynacağınız kontrolörü seçmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli tuş ayarlarını yapabiliyorsunuz. Steam üzerinde yüklü olan tüm oyunları otomatik olan tespit ederek listeyen program, bu oyunlara özel tuşlar belirlemenizi kolaylaştırıyor.

Eğer bilgisayarınızı çoğunlukla oyun oynamak için kullanıyorsanız ve kendinizi bir oyuncu olarak nitelendiriyorsanız Pinnacle Game Profiler'ı kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR