Pristy Tools 2.4.2 (windows)

Pristy Tools

Pristy Tools
ÜCRETSİZ
İndir 1.44 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pristy Tools, bilgisayar kullanıcılarına sistem araçlarıyla ilgili geniş bir paket sunan ücretsiz bir yazılımdır.

Pristy Tools, bilgisayar kullanıcılarına sistemleriyle ilgili bilgiler alabilecekleri ve bilgisayar deneyimini bir üst seviyeye çıkarabilecekleri birçok farklı araç sunan ücretsiz bir yazılımdır.

Sistem güç seçeneklerine ulaşabileceğiniz, sistem belleğini temizleyebileceğiniz, silinmeyen dosyaları kolayca silebileceğiniz, web sayfalarına hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz, kolayca e-posta gönderebileceğiniz program sizler için tüm bu saydığım özellikleri bir araya topluyor.

Renkli ve basit kullanımlı bir kullanıcı arayüzünü sizlere sunan program, gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemleri farklı kategoriler altında kolayca ulaşabileceğiniz şekilde arayüzü üzerinde listelemektedir.

Web asistanı, sistem güç ayarları, sistem bilgisi, bellek temizleme ve dosya silme başlıkları altında sizlere birçok farklı özellik sunan program, gerçekten oldukça kullanışlıdır.

Tek bir sorguyla farklı arama motorları üzerinde masaüstü rahatlığında arama yapabileceğiniz ve e-postalarınızı hızlı bir şekilde gönderebileceğiniz program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Kolay kullanımı, gelişmiş özellikleri ve ücretsiz olması nedeniyle tüm kullanıcılarımıza tavsiye edeceğim program, denenmesi gereken bir yazılım olarak dikkat çekiyor.

YORUMLAR