Project ROME 0.9.0 (windows)

Project ROME

Project ROME
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  59,998

 • Üretici

  Adobe Systems Incorporated

Adobe'nin ücretsiz içerik yönetim platformu Project ROME grafik, animasyon, web tasarım ve metin düzenleme araçlarını bir araya getirerek, deneyimsiz kullanıcıların bile basit adımlarla yaratıcı projelere imza atmasını amaçlıyor.

Grafik, web tasarım, animasyon, metin, resim düzenleme için ihtiyaç duyulan tüm araçlar artık Adobe'nin ücretsiz uygulaması Project ROMEile masaüstünüzde. Birbirinden yaratıcı hazır şablonlar, onlarca efekt ve font yaratıcı projelerde kullanılmak üzere sizi bekliyor. Bu projeler basit bir ödev kapağı veya bir web sitesi olabilir. Kısacası Project ROME çok farklı bir skalada bulunan tüm bilgisayar kullanıcılarına ulaşabilmek amacıyla geliştirilmiş.

Project ROME, yeni doküman oluşturmak istediğinizde hazırlamak istediğiniz projeye göre geliştirilmiş kategorileriyle sizi karşılıyor. Broşür, kartvizit, el ilanı, hediye kartı ve davetiyeler, CD&DVD kapakları, web siteleri veya eğitim ve iş hayatında daha çok kullanılan sunumlar, portfolyolar, raporlar, iş mektupları hazırlamak istediğiniz projeler olabilir. Başlayacağınız projeyle alakalı kategoriyi seçtikten sonra yapacaklarınız, istekleriniz ve programı kullanabilme yeteneğinize bağlı. Çünkü Project ROME sunduğu zengin içerik düzenleme araçlarıyla her isteğinize cevap verme konusunda iddialı.

Uygulamanın en önemli avantajlarından biri hazırladığınız projelerin hem online ortamda hem de bilgisayarınızda saklanabilmesi. Project ROME çevrimdışıyken kullanabildiğiniz masaüstü uygulaması yanında çevrimiçi olduğunuzda yararlanabileceğiniz bir web uygulamasıyla da karşımızda. Bu sayede çalıştığınız her tür belge hem internette bulunan Acrobat.com hesabınızda hem de bilgisayarınızda saklanabilecek. Bu da demek oluyor ki hem kişisel bilgisayarınızdaki Project ROME masaüstü uygulamasıyla, hem de internete erişebildiğiniz her türlü ortamdan belgelere ulaşabilecek ve düzenleme yapabileceksiniz.

Adobe'un ücretsiz olarak kullanıma sunduğu bu kapsamlı içerik yönetim platformu ne amaçla olursa olsun en azından bir kez denemeye değer. Tasarım araçlarını kullanmaya yatkınlığı olan kullanıcıların yabancılık çekmeden yararlanabileceği uygulama, daha alt düzey kullanıcılar için kapsamlı olarak hazırlanmış eğitim ve yardım sayfalarıyla destekleniyor.

Project ROME ile hazırlanabilecek bazı projeler:

 • Web tasarım
 • Foto galeriler
 • Animasyonlar
 • Hediye kartları veya davetiyeler
 • El ilanları
 • Kapsamlı metin belgeleri
 • Logo tasarımı

Önemli! Programı kullanabilmek için bilgisayarınızda Adobe Air kurulu olmalıdır.

YORUMLAR