Quick Defrag 1.0.0.0 (windows)

Quick Defrag

Quick Defrag
ÜCRETSİZ
İndir 0.94 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quick Defrag, sabit disklerinizi birleştirmek için kullanabileceğiniz basit ve oldukça kullanışlı bir disk birleştirme programıdır.

Quick Defrag, bilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde parçalanmış olan bölümleri birleştirmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir disk birleştirme yazılımıdır.

Oldukça sade ve kolay kullanımlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Kurulum gerektirmeyen Quick Defrag'ı bir USB bellek yardımıyla her zaman yanınızda taşıyabilir ve ihtiyacınız olması durumunda hemen kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca kuruluma ihtiyaç duymaması nedeniyle bilgisayarınız veya sabit diskiniz üzerinde herhangi bir izde bırakmayacak olan uygulama doğal olarak Windows kayıt defteri altına işlenmeyecektir ve bu nedenle bilgisayarlarınız üzerinden programı kolayca silebilirsiniz.

Program yardımıyla doğrudan disk birleştirme işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi tarama işlemi yapabilir, disk verileri hakkında bilgi sahibi olabilir veya birleştirme işlemi için zamanlayıcı ekleyebilirsiniz.

Tarama işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlayan program, aynı şekilde disk birleştirme işlemini de oldukça kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir.

Zamanlayıcı özelliği sayesinde disk birleştirme işlemini günlük, haftalık veya aylık periyotlarda otomatik olarak tekrarlayabilirsiniz.

Sabit diskleriniz üzerinde gerçekleştireceğiniz disk birleştirme işlemleri sonrasında bilgisayarınızın tepki süresinde ve genel performansında ciddi bir artış gözlemleyebilirsiniz.

Sonuç olarak Quick Defrag, bilgisayarlarınızın tepki süresini çok daha hızlı bir hale getirmek ve diskleriniz üzerinde parçalanmış bölümleri birleştirmek için ücretsiz ve etkili bir çözüm sunmaktadır.

YORUMLAR