RaXHuN - Pc Utilities 2014.01.1335 (windows)

RaXHuN - Pc Utilities

RaXHuN - Pc Utilities
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RaXHuN - Pc Utilities ile bilgisayarınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz

RaXHuN - Pc Utilities kullanıcılara bilgisayar hızlandırma konusunda yardımcı olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir sistem optimizasyon programıdır.

Bilgisayarımız işletim sistemimimizi kurduğumuz ilk gün oldukça yüksek performansla çalışmaktadır. Bilgisayarımız hızlı bir şekilde açılıp kapanır ve komutlarımıza ser bir şekilde cevap verir. Bunun yanında çalışan programlarımız da performans olarak üst düzey bir tablo sergiler. Fakat bilgisayarımızı kullandıkça bilgisayarımızda gereksiz dosyalar birikir, kayıt defterimizde hatalar oluşur, bellek kullanımımız artar ve genel olarak sistemimiz yavaşlar ve daha geç açılıp kapanmaya başlar. İşte RaXHuN - Pc Utilities bize bu gibi durumlarda bilgisayarımızı ilk günkü haline döndürme imkanı veriyor.

RaXHuN - Pc Utilities bilgisayarımızın düşen performansını arttırmak için gereksiz dosya temizleme, kayıt defteri hatalarını düzeltme, bellek optimizasyonu araçlarını bir arada sunmakta. Program sayesinde bilgisayarınızda yer kaplayan ve disk performansınızı düşüren çöp dosyaları tespit ederek silebilmektesiniz. Bunun yanında bellek kullanımınızı iyileştirebilir ve programlarınız için daha çok boş bellek alanı oluşturabilirsiniz. Bu işlemler genel olarak bilgisayar performansınızı arttırır ve bilgisayarınızın daha hızlı açılıp kapanmasını sağlar.

RaXHuN - Pc Utilities yanında ek olarak kullanışlı araçlarda sunmaktadır. Dosya öğütücü sayesnide bilgisayarınızdaki dosyaları dosya kurtarma yazılımlarıyla geri getirilemeyecek şekilde silebilirsiniz. Program bunun yanında veri kayıplarını önlemeniz için yedekleme araçları da sunmakta.

YORUMLAR