Registry Cleaner 4.1.0.120 (windows)

Registry Cleaner

Registry Cleaner
ÜCRETSİZ
İndir 5.38 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Registry Cleaner, kullanıcıların Windows kayıt defterlerini ücretsiz olarak temizleyebilecekleri güçlü bir sistem aracıdır.

Registry Cleaner, Windows işletim sistemi kullanıcılarının Windows kayıt defterlerini otomatik olarak sadece birkaç tıklamayla temizleyebilecekleri, onarabilecekleri ve optimize edebilecekleri ücretsiz ve etkili bir yazılımdır.

Kayıt defteri üzerinde yer alan hatalar ve eksikliklerden dolayı ortaya çıkan sistem hatalarının, çökmelerin, hata mesajlarının ve düşük sistem performansı sorunlarının önüne geçmek için geliştirilen Registry Cleaner, bu konuda kullanıcılara oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır.

Şık, modern ve anlaşılabilir kullanıcı arayüzü sayesinde her seviyeden kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan program, sadece birkaç tıklamayla tüm kayıt defteri hatalarını tarar ve tarama işlemi sonrasında bulduğu tüm hataları sizinle paylaşarak, düzeltmek istediğiniz hataları elle seçebilmenize izin verir. Ayrıca isterseniz otomatik olarak tüm bulunan hataları tek tıklamayla düzeltme şansına da sahipsiniz.

Sistem performansınızı artıracak olan program aynı zamanda sistem hatalarının da önüne geçmenize olanak sağlayacaktır. Bu şekilde sisteminizi çok daha stabil bir şekilde kullanabilirsiniz.

Piyasada Windows kayıt defterini temizleyen birçok ücretsiz program olmasına karşın Registry Cleaner gelişmiş ve hızlı tarama seçenekleriyle mutlaka denenmesi gereken programlar arasında yerini almaktadır.

YORUMLAR