Registry Finder 2.18.2 (windows)

Registry Finder

Registry Finder
ÜCRETSİZ
İndir 2.94 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Registry Finder, Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlar üzerinde kayıt defterinde aradığınızı bulma ve düzenleme özelliklerine sahip olan ücretsiz bir yazılım.

Registry Finder, bilgisayar kullanıcılarının yararlanabilmesi içi geliştirilen ücretsiz, basit ve yararlı bir kayıt defteri programı. Windows işletim sistemi üzerinde çalışann bu program oldukça karışık olan kayıt defteri içerisinde aradıklarınızı kolayca bulma imkanı sunuyor. Fakat daha da güzel olan ise programın dosya bulma dışında kayıt defteri dosyalarını düzenleyebiliyor olması.

Kayıt defteri içerisinde yer alan anahtar ve değerleri oluşturma, silme ve yeniden adlandırma ya da değerlendirme işlemlerinin tamamını son derece basit olarak yapabileceğiniz program aslında bilgisayar kullanımı konusunda deneyimli kişilere hitap ediyor diyebilirim. Her ne kadar programın arayüzü ve kullanımı basit olsa da bilgisayar ile çok haşır neşir olmayan bir kullanıcıysanıza program size karışık gelebilir. Bu tür durumlarda konuya hakim olan tanıdıklarınızdan yardım alarak yine bu programla gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Kayıt defteri üzerinde yaptığınız tüm değişiklikleri geri ya da ileri alma seçenekleri de sunan program kayıt defterinde aradığınızı bulma ve düzenleme için kullanabileceğiniz en iyi programlardan bir tanesi. Hemen ücretsiz indirip denemenizde fayda var.